Polski plPLN Zmień język
Wybierz język:
en pl
Wybierz walutę:
EUR PLN USD
Twoje konto
Kontakt
Koszyk: (0) 0,00 Do kasy

MINIMUM -60%!Nie przegap Nocy Zakupów!

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
mask

PayPo

NOWA FORMA PŁATNOŚCI W 5.10.15.

Kup teraz, zapłać później – masz na to 21 dni

Ciesz się wolnością i rób zakupy na swoich warunkach. Dzięki bezpiecznemu systemowi płatności nie musisz płacić z góry za zakupy. Po otrzymaniu towaru masz 21 dni, aby dokonać zapłaty, zwrócić towar lub rozłożyć płatność na wygodne raty.

PayPo.pl to serwis oferujący usługę „kup teraz/zapłać później” (buy now, pay later), dzięki której robiąc zakupy w sklepach internetowych zamawiasz produkty, za które możesz zapłacić po 21 dniach! Jeśli wolisz, możesz też rozłożyć płatność na wygodne raty.

Nie musisz się też martwić pamiętaniem o terminie zapłaty – przypomnimy Ci o tym z odpowiednim wyprzedzeniem za pośrednictwem telefonu i maila.

Wiemy, że w kwestii finansów liczy się bezpieczeństwo. Dlatego w naszym serwisie nie ma żadnych ukrytych opłat – z góry wiesz ile zapłacisz!

A im więcej kupujesz, tym bardziej wzrasta limit dostępnych środków.

Ważne informacje

1. Nie każdy będzie mógł skorzystać z tej formy płatności – czasami możemy mieć niewystarczającą ilość informacji, aby ocenić Twoją zdolność do zapłaty po 21 dniach.
2. Twój limit zakupów zwiększa się wraz z kolejną spłaconą transakcją (minimalna wartość zamówienia 70 zł i maksymalna (klient niezarejestrowany 500 zł, klient zarejestrowany 700 zł)).
3. W momencie zakupu dostaniesz dokumenty opisujące zasady spłaty towaru i wraz z możliwością rozłożenia płatności na raty.
4. 0 zł – tyle kosztuje skorzystanie z PayPo, jeżeli zapłacisz za towar w ciągu 21 dni!

OK

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

5-10-15 facebook widget